• info@gulusatolyesi.com
  • (0216) 344 05 20

Hakkımızda

Gülüş Atölyesi Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak; kaliteli, güvenilir ve hijyenik koşullarda hizmet vermek amacıyla Ümraniye'de ilk hastanemizi açtık.

İlk ve en önemli hedefi hasta memnuniyeti olan; alanında uzman hekim kadrosu, Ar-Ge ekibiyle birlikte diş sağlığı alanındaki en son teknolojiyi de hastalarının hizmetine sunuyor.

Yurt dışında da bilinen bir marka olan Gülüş Atölyesi, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hastaları havaalanında karşılayarak, anlaşmalı lüks otellerde ağırlayarak tedavi bitiminde yeniden ülkelerine uğurluyor.

 

Yüksek Standartlar

Kişiselleştirilmiş diş bakımında bir mükemmellik standardı, hastalarımızın hak ettiği kaliteli diş hekimliği hizmetlerini sunmamızı sağlar. Optimum diş sağlığınıza ulaşmak için kapsamlı tedavi planlaması sağlıyor ve restoratif ve kozmetik diş hekimliği hizmeti sunuyoruz. Dişleriniz ile ilgili bir acil durum ortaya çıkarsa, sizi en kısa sürede görmek ve ilgilenmek için her türlü çabayı gösteriyoruz.

 

Eğitim ve Önleme

Koruyucu bakım ve eğitimin optimal diş sağlığının anahtarı olduğuna inanıyoruz. “Diş sağlığı bakımı” yerine “hastalık bakımı” sağlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle kapsamlı muayenelere odaklanıyoruz. Sadece gülüşünüzün güzelliğine odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda sağlığınız için de endişeliyiz. Tıbbi geçmişinizin gözden geçirilmesi, genel sağlığınız, yeni ilaçlar ve diş sağlığınızı etkileyebilecek herhangi bir hastalık hakkında bilgi sahibi olmamıza yardımcı olabilir.

 

Ödünsüz Güvenlik

Hastanelerimizde enfeksiyon kontrolü bizim için çok önemli. Hastalarımızı ve kendimizi korumak için, Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen standartları kullanarak sterilizasyon ve çapraz kontaminasyon süreçlerini sıkı bir şekilde sürdürüyoruz.

 

Eğitim ve Uzmanlık

Kadromuzda 31’den fazla çeşitli branşlarda görev alan yüksek eğitimli ve yetenekli hekimler bulunmaktadır. Gülüşünüzü sağlıklı tutmak için ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Size mümkün olan en iyi hizmeti ve sonuçları sunmak için, sürekli eğitim ve öğrenmeye kararlıyız. Yeni teknikler, en son ürünler, son teknoloji diş bakımı sağlamak için kullanabilecek en yeni ekipmanlardan haberdar olmak için periyodik olarak seminer ve diş hekimliği toplantılarına katılıyoruz.
 

Olumlu Bir Deneyim

Hastalarımıza özel bireyler gibi davranarak bir güven temeli oluşturmak başarımız için hayati önem taşır. Bazı hastaların diş hekimliği ziyaretleri konusunda ne kadar huzursuz hissettiklerini ve rahatlatıcı ve olumlu bir deneyim sağlamada nasıl bir fark yaratabileceğimizi anlıyoruz. Tüm ekibimiz, ziyaretlerinizi olabildiğince rahat ve keyifli hale getirmek için size mükemmel, kişiselleştirilmiş bakım ve hizmet sunmaya kendini adamıştır.

Diş ihtiyaçlarınızı karşılamamıza izin verdiğiniz için teşekkür ederiz ve size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Hızlı iletişim
  • (0216) 344 05 20
  • 0533 667 75 20
  • info@gulusatolyesi.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Gülüş Atölyesi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?